אודות קבוצת מיחשוב

 

קבוצת מיחשוב מערכות מידע הינה בית מערכות גדול וותיק שנוסד בשנת 1977, בעלת ניסיון והתמחות בפיתוח ויישום קשת רחבה של פתרונות, מוצרים ושירותים בכל תחומי טכנולוגיות המידע והתוכנות הארגוניות.

 

קבוצת מיחשוב הינה שותף עסקי הן של IBM והן שלמיקרוסופט, ומשווקת ומיישמת גם את מוצריה תוכנה שלהן.

 

מיחשוב מובילה בתכנון, פיתוח והתקנה של פרוייקטי וחבילות תוכנה מתקדמות וכן נותנת מגוון שירותי עבוד נתונים, יישום ואינטגרציה לרבות ייעוץ והשמת כ"א מקצועי. 

תחום יישומי BI של קבוצת מיחשוב הוקם בשנת 2005. הפעילות עוסקת בתכנון, עיצוב, פיתוח ויישום של מחסני נתונים ומודלים של בינה עיסקית, לפי דרישת הלקוח, באמצעות מגוון כלי תשתיתCognos, Microsoft SQL Server , Qlikview.

 

במיחשוב יודעים שיצירת תוכנה מעולה הינה רק נקודת המוצא, וההצלחה נקבעת על פי התמיכה עליה יכול הלקוח לסמוך לכל אורך הדרך.

 

מחלקת ההדרכה והיישום של מיחשוב מעמידה לרשות הלקוח צוות מיומן הכולל רואי חשבון ומהנדסי ייצור המכירים היטב גם את ההיבטים הטכניים של עולם המחשוב.

 

מגוון ההתמחויות של הצוות מבטיח ללקוח הבנה טובה של צרכיו והתאמת פיתרון מקצועי ברמה גבוהה.

 

מחויבותה של מיחשוב למצוינות בולטת במחלקת הפיתוח. המחלקה שוקדת בהתמדה על שכלול חבילות התוכנה עם דגש על נוחות המשתמש והתאמה לדרישות המשתנות במשק, תוך ניצול הטכנולוגיות העדכניות ביותר.  

 

 

החזון שלנו

 

 "קבוצת תוכנה מובילה, מצטיינת במקצועיות ובחדשנות טכנולוגית, ידועה בהגינותה ובנאמנותה ללקוחותיה ובמסירותם של עובדיה.

 

החברה מתייחסת לעובדיה כאל שותפים ומעמידה בראש מעייניה את קידומם ואת רווחתם".

 

החזון מושתת על הערכים של מקצועיות, חדשנות, הגינות, נאמנות, מסירות ושותפות, ערכים אלה יעמדו כנר לרגליו של כל עובד בקבוצה, וכולנו נפעל לאורם, הן בינינו והן כלפי לקוחותינו.

 

 

 

על האנשים

 

 

 

משה מצליח- מנכ"ל הקבוצה ובעלים

משה מצליח מוביל את כל פעילויות הקבוצה, משה הינו יזם בתחום ההייטק מזה שנים רבות. הוא הקים את הקבוצה בשנת 1977 ויזם פעילויות ופיתוחים של תוכנות בכל הטכנולוגיות החדשות של המידע הארגוני. משה הינו בוגר הטכניון במדעי המחשב ומשם המשיך ללימודי תואר שני במנהל עסקים ומערכות מידע באוניברסיטת ת"א. לפני כן, שירת כ-7 שנים במרכז המחשבים של צה"ל                                בדרגת רב-סרן והוא בעל תשוקה רבה לפיתוח                              פתרונות מתקדמים. משה הינו המוח והתשוקה                                מאחורי הקבוצה.
 
 

 

 עודד טהורי- מנכ"ל חברת Sense BI

עודד טהורי הינו חלק מקבוצת מיחשוב משנת 2004. בתפקידו הנוכחי הוא עומד בראש חברת Sense BI. עודד הוא מומחה בינה עסקית ומסוגל להבין במהרה לעומקו של עניין את צרכיהם השונים של ארגונים בתחומים רבים. הוא זה שיזם את פיתוחם של

Qlikins ו-Qontroller שפותחו בקבוצה, על מנת לתת מענה לצרכים של הלקוחות, תוך ראייה עסקית רחבה. עודד הינו יזם באופיו, בעברו היה אחראי עלהקמת מספר חברות  סטארט-אפ, הן בתחום הבינה העסקית והן בתחומים טכנולוגים אחרים.

 

 

 

 מרית קליין מצליח - CTO
בתפקידה כאחראית הטכנולוגיה, מרית עומדת בראש צוות הפיתוח של הקבוצה, עם ניסיון רב בפיתוח תוכנות מבוססות אינטרנט. היא בוגרת הטכניון במדעי המחשב ובעלת תואר שני במנהל עסקים במגמת מערכות מידע באוניברסיטת ת"א. בעברה היא שירתה 3 שנים ביחידת 8200 הידועה כחממה של "גאוני תוכנה".
 

 

 

 

 

 

עומרי מצליח- מנהל מוצר Bellboy

עומרי הוא מנהל המוצר של התוכנה החדשנית Bellboy. הוא מלווה את פרויקט הפיתוח עוד מראשיתו ועסק בהגדרת הדרישות וביישומן בצורה מעמיקה אך בממשק משתמש בהיר ונוח להפעלה. הוא בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים, מערכות לכלל ארגוניות ובינה עסקית. עומרי בוגר האוניברסיטה העברית בכלכלה ומנהל עסקים uשירת בצה"ל ביחידה  מובחרת בדרגת רב-סרן.

 

 

 

 

 

 

 בוריס מוגילבסקי - מנהל חטיבה אירוח ופנאי
בוריס מביא עימו נסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום המלונאות בתפקידי ניהול שונים במלון כגון הזמנות, קבלה ומיחשוב. בקבוצת מיחשוב בוריס עובד כבר למעלה מעשור והוא מנהל את תחום ההדרכה והיישום של מוצרי תוכנה לתחום האירוח והפנאי, הוא בוגר הטכניון במגמת מלונאות.
 

 

 

אפרת בעדני והבה –חשבת הקבוצה

אפרת היא מנהלת החשבונות הראשית בקבוצה מזה כ-5 שנים, עובדת מול ספקי ולקוחות הקבוצה בארץ ובחו"ל, כמו כן אחראית על כלל הדוחות וההתנהלות הכספית בקבוצה. לאפרת מעל ל-20 שנות ניסיון בתחומי הנה"ח עד המאזן, בניסיונה עבר עשיר כמנה"ח בחברה ליעוץ ארגוני וכן במכרז של המדינה.  במהלך שירותה הצבאי תפקדה כמכשירנית אופטית בחיל חימוש והיא בוגרת לימודי חשבונאות במכללה למינהל.

 

 

 

דניאלה גכטמן- מנהלת שיווק
לדניאלה ניסיון מגוון בתחום השיווק וראיה בינלאומית רחבה. היא בוגרת תואר ראשון בשיווק וניהול באוניברסיטת סאוט' בנק שבלונדון ובעקבות תשוקתה לעולם היין היא גם קיבלה הסמכות פורמליות מה-WSET. לאורך השנים הייתה אחראית על פרוייקטי שיווק רבים בחברות בינלאומיות כגון מינטל, איורומוניטור וסודה סטרים. בקבוצת מיחשוב היא מתפקדת כמנהלת השיווק של Bellboy.
 

 

 

 

אבישי לב-רן- סמנכ"ל חטיבת הפרויקטים וCTO בSense BI

אבישי הוא מומחה BI ו-Qlikview בפרט, מבכירי חברת Sense BI. התחיל את דרכו בקבוצת מיחשוב לפני כ-7 שנים כמיישם BI ובמהירות פילס את דרכו לתפקיד של מנהל פרויקטים, אח"כ לראש צוות והיום הוא מתפקד כסמנכ"ל חטיבת הפרויקטים וCTO. אבישי בוגר תואר במדעים B.Scבהנדסה תעשיה וניהול ממכללת שנקר ובעבר עבד כמהנדס תמיכה בסטארט אפ טכנולוגי ושירת בצה"ל כקצין שריון.

 

 

 

 

אלעד פרידמן- סמנכ"ל מוצר וחדשנות Sense BI

 

לאלעד נסיון טכנולוגי רחב, במיוחד בתחום ה- BI, עם התמחות בטכנולוגיית Qlikview. פרט לתפקידיו השוטפים ב-Sense BI, אלעד אחראי גם על ניהול צוות הפיתוח של Qontroller, על ייבוא ושיווק של מוצרים משלימים ל-Qlikview וכן מנהל Pre-Sale בפרוייקטי BI  מורכבים. אלעד הינו בוגר תואר ראשון במסגרת עתודה אקדמאית בלוגיסטיקה וכלכלה, ותואר שני במשפטים                                    מאוניברסיטת בר אילן, בנוסף הוא בוגר                                      הטכניון בחיפה, בלימודי ניתוח מערכות                                        מידע. 

 

 

 

 

 גלעד לוי- סמנכ"ל מכירות Sense BI

גלעד הצטרף לקבוצת מיחשוב בשנת 2009 כמפתח ומיישם BI בחברת Sense BI, ומאז עשה את דרכו מעלה לתפקידים שונים בחברה, כראש צוות, מנהל פרוייקטים, סמנכ"ל תפעול עד לתפקידו הנוכחי כסמנכ"ל מכירות Sense BI. לגלעד ידע ונסיון רחב בטכנולוגיית בינה עסקית והבנה עמוקה של צרכי ארגון.